Právě se nacházíte: ÚvodSlužbyZastoupení klienta při jednání / Vyhledání nového prostoru

Vyhledání nového prostoru

Naše společnost disponuje databází projektů českého trhu, které se neustále aktualizují. Díky Vašim požadavkům jsme schopni představit několik projektů, které odpovídají Vašim požadavkům a s nimi nadále pracovat a efektivně strukturovat jejich možnosti k dosažení nejlepších možných cílů, které jste si nadefinovali.

 Po specifikaci požadavků klienta na lokaci, dispozice a vlastnosti prostoru a zároveň přibližné cenové úrovně, se přistoupí k vytipování vhodných prostor, s obstaráním a zpracováním (porovnáním) informací o těchto prostorách.

S klientem i pronajímateli příslušných (navrhnutých), klientem odsouhlasených, prostor se vedou jednání. Výsledkem je uzavřením nájemní smlouvy klienta s pronajímatelem za podmínek, které Remetions Partner s.r.o. pro klienta s pronajímatelem vyjednala.

Kontaktní formulář

Okopírujte prosím text z obrázku

Captcha
 

Kontaktujte nás:

Remetions Partner s.r.o.
email: info@remetions.cz

Praha
Kabešova 943/2, 190 00 Praha 9

celý kontakt

 

Novinky

Při obchodech Trumpa s Rusy se mohly prát špinavé peníze, tvrdí americký byznysmen

K praní peněz mohlo dojít, když společnost Trump Organisation zastřešující byznys amerického prezidenta prodávala nemovitosti ruským občanům. Naznačuje to výpověď zakladatele firmy Fusion GPS, jejíž přepis zveřejnil výbor pro kontrolu činnosti tajných služeb americké Sněmovny reprezentantů. Společnost Trump Organisation toto nařčení odmítla a označila jej za nepodložené.