Právě se nacházíte: ÚvodSlužbyZastoupení klienta při jednání / Vyhledání nového prostoru

Vyhledání nového prostoru

Naše společnost disponuje databází projektů českého trhu, které se neustále aktualizují. Díky Vašim požadavkům jsme schopni představit několik projektů, které odpovídají Vašim požadavkům a s nimi nadále pracovat a efektivně strukturovat jejich možnosti k dosažení nejlepších možných cílů, které jste si nadefinovali.

 Po specifikaci požadavků klienta na lokaci, dispozice a vlastnosti prostoru a zároveň přibližné cenové úrovně, se přistoupí k vytipování vhodných prostor, s obstaráním a zpracováním (porovnáním) informací o těchto prostorách.

S klientem i pronajímateli příslušných (navrhnutých), klientem odsouhlasených, prostor se vedou jednání. Výsledkem je uzavřením nájemní smlouvy klienta s pronajímatelem za podmínek, které Remetions Partner s.r.o. pro klienta s pronajímatelem vyjednala.

Kontaktní formulář

Okopírujte prosím text z obrázku

Captcha
 

Kontaktujte nás:

Remetions Partner s.r.o.
email: info@remetions.cz

Praha
Kabešova 943/2, 190 00 Praha 9

celý kontakt

 

Novinky

Valachová: Vláda ČSSD s Babišem by musela mít pojistky nepřehlasování

Sociální demokraté obnoví jednání o vládní spolupráci s hnutím ANO. Rozhodlo o tom v těsném hlasování předsednictvo ČSSD. O dalším vývoji a budoucnosti případné vlády by rozhodlo stranické referendum. "Výsledek je předčasné odhadovat," říká v rozhovoru pro deník E15 Kateřina Valachová.